Menu strony
Gazeta.ie

Projekt domu - idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

to serwis oferujący gotowe projekty domów jednorodzinnych, wielorodzinnych, drewnianych, parterowych a także projekty domów bliźniaczych. Podział na kilka wymienionych kategorii ułatwia odnalezienie oryginalnych planów budowlanych: garaży, domków letniskowych czy też budynków gospodarczych.

Każda z osób zainteresowanych kupnem odpowiedniego dla siebie rodzaju zabudowy może obejrzeć ponad 1000 zgromadzonych na portalu projektów domów i garaży. Gotowe aranżacje obejmują zabudowania o najróżniejszym charakterze – począwszy od tych najbardziej tradycyjnych po nowoczesne i bardzo oryginalne w formie projekty. Umieszczona w serwisie wyszukiwarka ułatwia znalezienie wizualizacji domu najbardziej zbliżonego do oczekiwań użytkownika.


Kolejne treści

W jaki sposób skutecznie obsługiwać własny e-sklep?

torba na zakupy
we wszystkich przypadkach trzeba starać się być profesjonalistą - chociaż naturalnie nie we wszystkich przypadkach może to się udać. No dobrze, ale w końcu dążymy do tego by swój biznes prowadzić w niezwykle profesjonalny sposób.


projekty domów jednorodzinnych zostały podzielone ze względu na wysokość kondygnacji i charakter poddasza oraz możliwość dobudowania garażu bądź innego pomieszczenia. Na stronie każda z ofert posiada krótko opisane najważniejsze parametry, notkę zawierającą kilka bardziej szczegółowych informacji związanych z projektem oraz wizualizacje układu pomieszczeń i zewnętrznej części budynku.
projekty domów parterowych i wielorodzinnych można odnaleźć w kategoriach tj.: domy szeregowe, wolnostojące czy domy bliźniacze. Serwis posiada także osobny dział „projekty domów w promocji” w którym można obejrzeć aranżacje w najbardziej atrakcyjnych cenach.
Jak dokonać zamówienia? Sposób jest bardzo łatwy, wystarczy tylko wybrać interesujący projekt domu, garażu lub budynku gospodarczego i wybrać opcję ZAMÓW. Innym sposobem jest możliwość telefonicznego lub mailowego skontaktowania się z doradcą, który odpowie na wiele naszych pytań, doradzi i przyjmie zamówienie.
Gotowe projekty domów jedno lub wielorodzinnego zawierają: komplet dokumentacji projektowej, wykonany zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego obejmujący opracowanie architektoniczne i konstrukcyjne, projekty wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych instalacji oraz w przypadku życzenia klienta - zgodę na dokonywanie zmian w projekcie.
18-07-12 08:58:02