Menu strony
Gazeta.ie

Opcja zamawiania jedzenia przez internet już dostępna w Twoim mieście!

Na początku wybierasz swoje miasto i ulicę, potem lokal, z którego chcesz zamówić np. pizzę, następny krok to określenie rodzaju dania, składników itp. Na koniec wystarczy po prostu wysłać zamówienie a za kilka chwil pyszny obiad, makaron, lasagne, sałatka czy sushi trafi wprost do Ciebie. Dla kogoś kto nie lubi ruszać się z domu np. przy fatalnej pogodzie albo odrywać się podczas spotkania z rodziną może bezpłatnie i za pomocą kilku kliknięć zamówić nowe, unikatowe danie.
Użytkownicy portalu mogą polecać innym swoje ulubione knajpki i komentować jakość potraw, czas dostawy oraz smak dań. Do moich ulubionych należą przede wszystkim pizzerie; Da Grasso Gdańsk, w której można zamówić aż 75 rodzajów różnych pysznych placków. Choć pizzeria Wrocław, też jest niczego sobie.
Lista barów spośród których możesz zamówić swoje ulubione danie składa się z ponad 100 lokali, znajdujących się w największych miastach na terenie całej Polski. Po skorzystaniu z nowej usługi każdy ma możliwość wystawienia oceny i zamieszczenie komentarza. Najwyżej ocenione miejsca to m.in. restauracje na Pomorzu oraz pizzerie w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku.
Serwis ma jeszcze jedną istotną zaletę – po zarejestrowaniu się można zyskać status stałego klienta i cieszyć się szczególnymi przywilejami tj. korzystanie ze specjalnych promocji, szybsza dostawa, ocenianie lokali oraz bycie na bieżąco z najnowszymi kulinarnymi trendami.

Kolejne treści

Tynki, ściany i posadzki – jakie wybrać rodzaje

Prawo budowlane powinno być obowiązkową lekturą każdego, kto decyduje się na budowę domu.
18-07-12 08:58:03