Menu strony
Gazeta.ie

Oferteo

OFERTEO to młody serwis działający od III 2008 r. Tworzy go skład znawców z branży IT. Jego celem jest ułatwienie transakcji i kontaktów handlowych klientów z najlepszymi dostawcami. Niełatwo jest przygotować prawidłowe zapytania ofertowe i znaleźć dostawców zainteresowanych dostarczeniem usługi lub produktu. W serwisie postępowanie ułatwiają zaawansowane technologie i algorytmy dbające o wydajne przeszukiwanie posiadanej zaplecza danych zarejestrowanych dostawców.
Usługi serwisu są całkowicie bezpłatne.
Przekonaj się sam jak to funkcjonuje:

Bezpłatne ogłoszeniaoferty
Jak funkcjonuje Oferteo?
Po pierwsze, konsument musi określić czy potrzebuje produktu, czy usługi. W tym celu musi wybrać dziedzinę i wypełnić formularz wyszukiwania ofert, który pomoże zacieśnić obszar poszukiwań. Na koniec należy zapoznać się z regulaminem i zaakceptować go. Przeszukiwanie odbywa się na jednym lub dwóch prostych ekranach formularza.
Oferteo odnajduje dostawców według określonych kryteriów i automatycznie wywołuje zapytanie ofertowe. Zapytanie ofertowe zostaje rozesłane na skrzynki mailowe dostawców. Dostawcy zapoznają się z otrzymaną ofertą, po czym formułują odpowiedź. Pomaga im w tym przygotowane zapytanie. Przygotowana przez dostawców propozycja zostaje wysłana bezpośrednio do odbiorcy. Następnie odbiorca wybiera najlepszego dostawcę, po czym zamawia u niego usługę lub towar.
Sprawdź jak to funkcjonuje we wszystkich regionach kraju:

Oferty Warszawa
Dzięki serwisowi można dotrzeć do większego grona klientów. Dobrze sporządzone zapytanie skraca postępowanie i czas obsługi. użytkownicy zarejestrowani w serwisie mogą swobodnie modyfikować branże i dane swojej działalności. Przykładem takich zapytań ofertowych są tego rodzaju anonse:

Oferty budowlane
18-07-12 08:58:02