Menu strony
Gazeta.ie

Apteka internetowa podbija wirtualne systemy sprzedaży.

to apteka internetowa - jedna z niewielu dotąd wśród licznych portali internetowych. Działalność ta istnieje na naszym rynku od 2004r. odkąd Polska weszła do UE. Ten rodzaj sprzedaży medykamentów opiera się na zasadach wspólnych dla wszystkich aptek oferujących szeroki wachlarz medykamentów, suplementów diety i kosmetyków. Różnica występuje w cenie. nabywając produkty lecznicze za pośrednictwem apteki internetowej możemy zaoszczędzić około 10-15% na każdym produkcie.

Procedura zamówienia i realizacji jest prosta. Wystarczy zarejestrować się na stronie apteki, zamówić produkty i powierzyć dostawcy dostarczenie produktów pod wskazany adres.

Wśród kosmetyków dostępne na zamówienie są marki takie jak:

Vichy i Bioderma.

Więcej kosmetyków różnych znanych producentów możemy znaleźć na stronie Oferta apteki jest podzielona na kategorie dzięki którym łatwiej odszukać konkretne leki i preparaty. W asortymencie można znaleźć różne propozycje suplementów diety wspomagających osiągnięcie wymarzonej wagi.

Do preparatów najczęściej poszukiwanych należą:

Citrosept, Bio Cla. stworzył możliwość swoim użytkownikom realizacji zamówień na receptę. Wielu mężczyzn zamawia przez internet leki takie jak Penigra i Maxigra .Jest to bardzo dyskretny sposób, nie stojąc w kolejce wścibskich i ciekawskich wszelkich dolegliwości klientów. Ponadto oferta obejmuje bardzo prozaiczne zwyczajne i preparaty hypoalergiczne, krople do oczu, witaminy (Błonnik, Żelazo, Glukozamina), leki antykoncepcyjne (na receptę lub bez), przeciwbólowe jak Myalgan, a także inne jak choćby Durex Play. Zachęcam do nabywania produktów w aptece komfortowo, tanio i bez oczekiwania w kolejkach. Czas realizacji zamówienia z dostarczeniem towaru do klienta wynosi maksymalnie 48 h.

Kolejne treści

Operante Kraków - Ciekawe informacje

Operante Kraków to specjalista w budowaniu dobrych relacji między gospodarzami parafii a firmami świadczącymi usługi dla obiektów o charakterze sakralnym. Nasza skuteczność potwierdzana jest przez cyklicznie organizowane spotkania konferencyjne "Obiekty Sakralne".
18-07-12 08:58:02