Menu strony
Gazeta.ie

Jak sukces w internecie to tylko z firmą Kombinet

Zdobycie dobrej pozycji na rynku, szczególnie wysoce konkurencyjnym, wymaga dużych inwestycji w marketing mix. Każdy dobry manager wie jak ważne są cztery jego elementy tj. produkt, cena, dystrybucja oraz promocja. Bardzo często przedsiębiorstwa zlecają innym podmiotom wykonanie odpowiednich usług na zasadzie outsourcingu. Płyną z tego korzyści dla obu stron umowy. Przykładowo dość często zdarza się, że średnim firmom bardziej opłaca się zlecenie usług związanych z promocją - podmiotom zewnętrznym, niż tworzenie nowych stanowisk pracy.

Dziś popularną formą reklamy jest strona internetowa, będąca wizytówką danego przedsiębiorstwa. Taką właśnie kompleksową usługę obejmującą wszystkie etapy tworzenia serwisu internetowego – od rozpoznania potrzeb po umieszczenie gotowego serwisu w Internecie i opiekę nad nim oferuje firma Kombinet.

Kolejne treści

Zakup domeny internetowej. Wszystko co chciałabyś poczytać o domenach

Internet
Wielu ludzi ma już obecnie za sobą proces zakładania własnej strony w Internecie. Witrynę internetową zakłada się w szczególności w przypadku posiadania własnej firmy. W większych przedsiębiorstwach zatrudnia się specjalne osoby lub grupy osób, trudniące się tylko zakładaniem i zarządzaniem stroną internetową.


Kombinet działa z powodzeniem na rynku internetowym od wielu lat. Wachlarz oferowanych usług związanych z promocją w internecie jest szeroki. Misją firmy Kombinet jest projektowanie profesjonalnych serwisów internetowych – zarówno prostych wizytówek firmowych, jak i bardziej rozbudowanych portali i sklepów internetowych, a również administrowanie takimi systemami. Firma postawiła sobie jako cel dostarczanie klientom niezawodnych narzędzi do skutecznej promocji przedsięwzięć internetowych.

Chcąc odnieść zamierzony sukces istotne jest indywidualne podejście do każdego usługobiorcy.

Ten artykuł jest pasjonujący, jednak warto sprawdzić też inne takiego rodzaju posty. Dlatego zobacz szczegóły (http://bsinspekcja.pl/budowa-sieci-kanalizacyjnych/), które również okażą się dla Ciebie użyteczne.

Taką właśnie postawę prezentuje firma Kombinet, oferując swoim klientom indywidualną ofertę jak najbardziej dopasowaną do ich obecnych i przyszłych potrzeb. Fachowa wiedza osób tworzących zespół pozwala zaoferować szeroki wachlarz usług.Poniżej opisano zaledwie kilka z nich, jednak oferta jest znacznie szersza.

Projektowanie serwisów www i CMS to usługa, w ramach której tworzone są nowoczesne i funkcjonalne serwisy internetowe. Serwisy internetowe stworzone przez Kombinet są bezpieczne, estetyczne, zgodne z aktualnymi trendami. Większość serwisów oparta jest na rozwiązaniu typu CMS, co znaczy, że można dokonywać w nich w sposób intuicyjny aktualizacje. Istotnym aspektem pracy nad projektowanym serwisem jest ciągły kontakt z klientem, który oferuje firma Kombinet. Na podstawie wytycznych, wskazówek przekazanych przez klientów graficy przygotowują propozycje wyglądu strony głównej oraz podstron, które będą na niej bazować. Po akceptacji ze strony klienta grafika jest gotowa do umieszczenia w Internecie. Kombinet również oferuje intuicyjny w obsłudze panel do zarządzania treścią, dzięki któremu wstawienie obrazka czy dodatkowej treści na stronie nie jest problemem, nawet dla osób średnio orientujących się w narzędziach internetowych.

Dobrze zbudowany i odpowiednio wypromowany sklep internetowy często jest głównym źródłem dochodów dla firm. Kombinet oferuje pełne wdrożenie sklepów internetowych w oparciu o najnowsze programy. Oferta dostosowana jest do każdego klienta indywidualnie, na podstawie analizy jego potrzeb. Powstają zarówno intuicyjne w obsłudze systemy do zarządzania niewielkimi sklepami jak i obszerne systemy e-commerce, pozwalające zarządzać kompleksowo całym sklepem.

Miałbyś ochotę dowiedzieć się więcej na ten temat - na pewno zaintryguje Cię bieżąca treść, którą stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie. Po więcej szczegółów kliknij w link.

Przygotowując projekt sklepu firma skupia swoją uwagę na jego optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, uwzględniając zasady czystego SEO.

Dobre miejsce na stronę gwarantuje profesjonalny hosting. Ta usługa oferowana jest również przez firmę Kombinet, w ramach dwóch pakietów: K-150 oraz K-300. Pierwszy z nich to rozwiązanie dobre dla małych firm i osób prywatnych, drugi – dla profesjonalistów. Wszystko zostaje dostosowane do potrzeb klienta. Oprócz tego oferowane są usługi dodatkowe, w zależności od pakietu, takie jak na przykład: przestrzeń na dysku, transfer, dostęp FTP, pełne statystyki, nielimitowane bazy danych My SQL, aliasy, przekierowania. Ale tu nie kończy się oferta. Dla osób preferujących bardziej tradycyjne formy szkolenia prowadzone są krótkie szkolenia z zakresu obsługi serwisu, na przykład poprzez multimedialną płytę z instrukcją.

Promocja w sieci jest dziś oczywista dla większości firm. Odpowiednio przygotowana witryna internetowa przynosić może nie tylko zyski pieniężne ale również wizerunkowe. Równie ważne są inne formy promocji. Widać zatem, że rozsądna inwestycja w odpowiednie elementy marketing mix to inwestycja w przyszłość. Dlaczego więc nie powierzyć jej profesjonalnej firmie jaką jest niewątpliwie Kombinet.
19-11-01 07:17:01