Menu strony
Gazeta.ie

introband.pl - o firmie - do usunięcia

agencja muzyczna
Każdy, komu potrzebna jest profesjonalna oprawa muzyczna imprez oraz rozmaitych uroczystości powinien zajrzeć na stronę introband.pl i poznać znakomitą agencję muzyczną Introband. W jej skład wchodzi grupa wykształconych i doświadczonych muzyków grających w najróżniejszych miejscach w Polsce, która dla swoich klientów przygotowuje wspaniałe muzyczne przedstawienia a zaproszonym gościom umila czas oraz zapewnia znakomitą zabawę.

Gitara elektryczna, akustyczna, basowa, instrumenty klawiszowe, perkusja a także saksofon i ciekawe wokale to mieszanka gwarantująca niezapomniane wrażenia muzyczne oraz wspaniałą oprawę dla wielu imprez okolicznościowych i przyjęć. Zespół sprawdził się wielokrotnie podczas rozmaitych koncertów, festynów, bankietów firmowych i spotkań biznesowych a także bali sylwestrowych i karnawałowych. Introband to również wspaniały i godny polecenia zespół na studniówkę, wesele oraz inne zabawy taneczne.


Kolejne treści

Meblowanie niewielkiego mieszkania w stylu skandynawskim - inspirujące porady

Przedpokój, apartament Jaguara w Londynie
Bardzo ważnym pomieszczeniem w domu jest przedpokój. Jest on jednocześnie bardzo problematyczny. Przedpokój stanowi wizytówką mieszkania, po jego wyglądzie możemy wyobrazić sobie to, jak wygląda całe mieszkanie co zobaczymy dalej. Ważne, aby zrobił dobre pierwsze wrażenie.


Kontakt to agencji najłatwiej odnaleźć poprzez stronę internetową, choć grupa koncertuje na terenie całej Polski. Miasta , w których najczęściej można posłuchać ich na żywo: jako zespół muzyczny Sosnowiec, Gliwice, Katowice oraz obszar Śląska. Na stronie znajdują się także nagrania zespołu, galeria zdjęć oraz opinie wielu zadowolonych klientów.
18-01-17 15:01:03