Menu strony
Gazeta.ie

Gdzie szukać danych na wątek przyczyny spadku wyświetleń naszej witryny internetowej?

Osoby parające się administracją wITryn wirtualnych na co dzień mają do czynienia z produktami amerykańskiej firmy, jaka jest międzynarodowym potentatem w dostarczaniu usług wirtualnych, a jaka swoją siedzibę ma w kalifornijskim miasteczku Mountain View.


Jak pojmuje faktycznie niemało ludzi, korporacja ta stworzyła wyszukiwarkę internetową, jaka z upływem okresu stała się niewątpliwym liderem różnych usług wirtualnych na całym globie. Ma ona w swoich zasobach między innymi miliardy zaindeksowanych stron internetowych. Żeby móc skupiać informacje wyłącznie o tych godnych uwagi internautów, spółka musiała stworzyć wszelakie algorytmy oraz inne metody kontroli klasy. Jedną z tych procedur jest tzw. filtr ręczny Google. Jak wskazuje nazwa, filtr ten nie jest zakładany poprzez specjalistyczny automat, a takowe również działają, lecz przez pracownika takiej firmy. A dlaczego w zasadzie zakładany jest takowy filtr ręczny Google? Jest to forma kary, więc musieliśmy wykonać jakieś działanie, które zostało zinterpretowane jako funkcjonowanie szkodliwe.


uchwyt


linki sponsorowane


Kolejne treści

Jedna z najbardziej wyszukiwanych w sieci rzeczy

Zakupy online
Internet to wspaniały wynalazek drugiej połowy XX wieku. Możemy w nim wyszukać nie tylko niedawne informacje ze świata, prognozę aury czy różne ogłoszenia.


Jednak z osobnikiem można by się łatwiej porozumieć niż z jakimś automatem, więc jeśli taki filtr ręczny Google został nałożony na daną domenę, należałoby pamiętać, iż jego zdjęcie jest jak najbardziej możliwe. Należy zapoznać się z informacją przystępną w Narzędziach dla Webmasterów, w sekcji "Ruch powiązany z wyszukiwaniem". Następnym krokiem jest dział "Działania ręczne".


Jeżeli w tym miejscu znajdziemy adnotację o podjęciu przedsięwzięć przez pracowników firmy z Mountain View, to w tym właśnie miejscu staną się przystępne bliższe informacje na temat danej rzeczy.
18-01-17 15:01:02