Menu strony
Gazeta.ie

Mobilne systemy na palmtopy i pocket pc – proste aplikacje dla Twojej firmy!

Fabryka Mobilnego oprogramowania czyli firma Frys to przede wszystkim producent posiadający w swojej ofercie mobilne oprogramowanie dla dystrybutorów, sprzedawców, handlowców, serwisów oraz wszystkich klientów biznesowych i indywidualnych, którzy bardzo często pracują poza siedzibą firmy i potrzebują narzędzia ułatwiającego im komunikację i bieżący dostęp do firmowej bazy danych. Jeśli chcesz dowiedzieć się czym są
systemy dla palmtopów
albo

sprzedaż mobilna kliknij i wejdź na stronę!

Proponowane przez firmę aplikacje to przede wszystkim rozwiązania mobilne i systemy przeznaczone dla palmtopów, pocket pc i dla innych przenośnych urządzeń. Stworzone oprogramowanie jest łatwe w obsłudze i niezwykle funkcjonalne. Aplikacje mobilne Maklaren zostały dostosowane do wymagań najbardziej wymagających klientów dlatego posiadają cechy systemów CRM, GIS, systemów finansowych, jak również klasycznych rozwiązań SFA i FFA.

Rozwiązania mobilne Maklaren usprawniają funkcjonowanie i redukują koszty poszczególnych oddziałów firmy, zapewniając organizacji osiąganie coraz to nowych, bardziej śmiałych celów przy stałym zmniejszaniu kosztów. Wszystko to przy elastycznym dopasowaniu Oprogramowania do istniejących struktur, procesów i procedur klienta.

Maklaren dzięki gromadzeniu informacji w elektronicznej postaci umożliwia znaczne obniżenie kosztów przetwarzania danych, przyspiesza obieg informacji pomiędzy działami i partnerami biznesowymi. Elastyczność rozwiązania pozwala lepiej dostosować zasady pracy, modyfikować procedury i procesy dla pracowników terenowych w ciągu kilku chwil.

Jeśli Twój pracownik to mobilny dostawca na pewno myślisz o tym jak podnieść efektywność jego pracy. Podobnie jeśli pracuje dla Ciebie mobilny serwisant lub ankieter. Dla wszystkich kontrahentów, którzy prowadzą aktywne działania poza biurem firmy rozwiązania mobilne, proponowane przez Fabrykę Oprogramowania Frys z pewnością okażą się efektywnym narzędziem.
18-07-12 08:56:02