Menu strony
Gazeta.ie

Gdzie kupić tanio używane autko?

Po wakacyjnym zarobkowaniu w Anglii odłożyłem sobie trochę pieniędzy i postanowiłem kupić samochód, chyba audi.| bmw.| renault.Na nówkę niestety mnie jeszcze nie stać, więc musiałem przejrzeć komis samochodowyNa nówkę mnie niestety nie stać, więc musiałem przejrzeć samochody używane.
Można tam znaleźć całkiem spoko autka, niektóre kilkuletnie, ale tez niemal nówki. Wystarczy tylko dobrze poszukać, tak mnie przynajmniej kumpel zapewniał. No dobra, jak znajdę tylko wolne kilka godzin, to się tym zajmę.

Rozważałem początkowo możliwość sprowadzenia używanego samochodu z Niemiec, jakiegoś taniego, najlepiej po wypadku. Więc najpierw umowa kupna samochodu z kimś, kto mi sprzeda swój samochód, a potem już tylko pozostanie mi wyszukać gdzieś na giełdzie odpowiednie części zamienne do samochodu. Po wymianie liczę, że samochód za drogo mnie nie wyniesie, może nawet mniej niż dobry używany kupiony na giełdzie lub w komisie.

Samochody osobowe czy nawet ciężarówki mają dzisiaj spory popyt. Myślę, że nawet jeśli trzeba zapłacić spore cło na granicy sprowadzając pojazd, to i tak opłaca sie to. A świadczą o tym długie kolejki laweciarzy z czasami niemal pół-złomem na naszej zachodniej granicy.

A może ktoś zna jeszcze lepszy sposób na kupno taniego samochodu? Podziel sie swoimi doświadczeniami, a będę wdzięczny. Bo jeszcze nie wiem, którą opcję wybrać.Kolejne treści

introband.pl - o firmie - do usunięcia

agencja muzyczna
Każdy, komu potrzebna jest profesjonalna oprawa muzyczna imprez oraz rozmaitych uroczystości powinien zajrzeć na stronę introband.pl i poznać znakomitą agencję muzyczną Introband. W jej skład wchodzi grupa wykształconych i doświadczonych muzyków grających w najróżniejszych miejscach w Polsce, która dla swoich klientów przygotowuje wspaniałe muzyczne przedstawienia a zaproszonym gościom umila czas oraz zapewnia znakomitą zabawę.
18-07-12 08:56:02