Menu strony
Gazeta.ie

Jedzenie przez internet

to mediator w sprzedaży posiłków przez internet. Mediator ten jest pionierem owej działalności w kraju. Dążeniem serwisu jest ułatwienie i skrócenie procedury zamówienia dań z rożnego rodzaju restauracji, barów i pizzerii.


Zamów już teraz:

jedzenie na telefonW bazie zarejestrowane są najróżniejsze lokale gastronomiczne. Liczba zarejestrowanych w bazie rośnie od 2004 roku, a dziś wynosi ponad 180 klientów.
Jak zamówić jedzenie przez internet?
Warunkiem przystąpienia do zamówienia jest rejestracja w serwisie. Rejestracja jest nieodpłatna. użytkownik otrzymuje login i hasło. Przy zamówieniu konieczne jest podanie adresu dostarczenia potrawy.


Zamów jedzonko w twoim mieście:

pizzeria szczecinWedług adresu dowozu serwis automatycznie wskaże lokale gastronomiczne mogące obsłużyć promień obszaru zamówienia. Z widocznej na stronie listy wybieramy lokal, a następnie w menu lokalu wybieramy posiłki i dodatki których byśmy sobie życzyli w zamówieniu. Dodatkowe gratisy są automatycznie przeliczane przez system. Zamówienie jest automatycznie podliczane i gotowe do akceptacji przez klienta. Gdy zostanie zaakceptowane, otrzymuje je dostawca. Lokal musi potwierdzić zlecenie, a następnie dostarcza je do klienta.
Dzięki serwisowi zamawiający nie ponosi kosztów połączenia telefonicznego. Zna na bieżąco status i czas realizacji zamówienia. Lokale gastronomiczne natomiast, zyskują dodatkowe źródło klientów oraz automatyzację zamówienia, zaopatrzoną w adres odbiorcy.


Pożyw się nie wychodząc z domu:

pizza
18-07-12 08:56:02