Menu strony
Gazeta.ie

Naklejki na monitory i komputery

Nikt nie lubi nudy. Szczególnie osoba młoda. Nużyć potrafi monotonia i rutyna. Ogromną satysfakcję daje zmienianie czegoś, renowacja wyglądu. Można pewnego dnia zdecydować się na przemalowanie pokoju. Część ludzi woli kupić ciuchy w całkowicie innym stylu. Panie postanawiają zmienić kolor włosów albo odmiennie przemodelować uczesanie.
Wyborów jest cała masa. A przemiany mogą zacząć się od najmniejszych rzeczy. Popatrz na swoją komórkę. Od zakupu ta sama. Jest w kolorze czarnym bądź szarym. Nudne, zgadza się? Później popatrz na laptopa. Czy standardowa obudowa twojego sprzętu nie nuży cię już? Jeśli na moje pytania przytaknąłeś, moja propozycja brzmi: zamów ładne naklejki na telefon i skiny na laptopa!

Skin na komórkę MorphoSkins.pl
Skin czyli skórka, stylizowany pokrowiec na komputer. W Internecie znajdziesz całą masę sklepów, które sprzedają takie naklejki na laptopa. Najczęściej witryny zachęcają przepastnymi katalogami, w których możesz spędzić radośnie czas, poszukując najlepszego wzoru na przenośny komputer. Katalogi są naprawdę wielkie - bez problemu znajdziesz tam protagonistów z ulubionych gier, widokówki z ukochanych miast i fotki artystów. Możesz sobie zażyczyć, że naklejka będzie świecić w ciemności. W przypadku, gdy nie spodoba ci się żaden z gotowych wzorów, większość sklepów internetowych udostępnia możliwość wysłania im wybranego przez ciebie zdjęcia, z którego wykonają pokrowiec. To sprawi, że komputer będzie wyglądał jak nowy! Obudowy są dopasowane do sporej liczby marek - sprawdź http://www.drlaptop.pl/serwis-laptopow.

Kolejne treści

O jakim smartfonie marzą reprezentantki płci pięknej, a jaki sprzęt z ogromną chęcią zakupiliby panowie

telefony
Gusta kobiet i mężczyzn czasami diametralnie się różnią - co naprawdę podoba się żonie, to niekoniecznie zachwyci męża. Badacze szczegółowo opisują różnice między przedstawicielami dwóch płci, a i twórcy filmów historycznych podejmują taki temat. Zresztą w żadnym wypadku nie jesteśmy zmuszeni czytać naukowych publikacji czy systematycznie chodzić do kina, żeby przekonać się, że panie i mężczyźni w czasie zakupu konkretnego przedmiotu, choćby komórki, kierują się całkowicie innymi kryteriami.


Laptop Sony VAIO SVE1111M1E
Analogicznie jest w kwestii naklejki na telefon. Tu także wybór jest ogromny i umożliwia się przesłanie indywidualnego projektu. Podobnie jak skiny na laptopy, nowe obudowy na komórkę mogą być fluorescencyjne. W ofercie znajdziesz skórki na znakomitą liczbę rynkowych typów aparatów - więcej pomocy.
1 2