Menu strony
Gazeta.ie

Jak w zależności od wieku i płci danego człowieka może wyglądać jego bardzo drogi telefon komórkowy albo tablet

Powiedzenie uzmysławia nam, że co kraj to obyczaj. Podążając dalej tym tropem szybko dochodzimy do stwierdzenia, że co człowiek, to inny telefon. Mając na względzie asortyment dostępny, w zupełności zgadzamy się z powyższą hipotezą.
Smartfon
A z kolei niektórzy obserwatorzy próbują dostrzec zależność pomiędzy psem a jego posiadaczem. Kiedy widzimy na chodniku starszą strojnisię prowadzącą na smyczy pudelka z równo przystrzyżoną sierścią, to zazwyczaj nie wątpimy w słuszność zaproponowanych poglądów. Sprawdźmy więc, czy podobnie sprawa się ma w przypadku telefonów i ich posiadaczy.

Jednym ze znamiennych akcesoriów jest osłonka na telefon, a jej prezencja wiele mówi nam o posiadaczu, może nawet więcej niż sam telefon (click). Nastolatki mogą dla siebie zakupić osłonkę w kolorach bladego różu i robioną z pluszu. A co wtedy będziemy sądzić o nastolatkach? Zapewne od razu stanie nam przed oczami popularna oraz powszechnie znana postać Mariolki ze skeczu jednego z polskich kabaretów. Czyżby taka osoba posiadała identyczny charakter jak kabaretowa gwiazda? Żeby udowodnić prawdziwość postawionej tezy, należałoby przeprowadzić stosowane badania, ale nasza intuicja podpowiada nam, że odpowiedź na postawione pytanie jest twierdząca.

Kolejne treści

Sklep internetowy z torebkami

torebka turkusowa
Chyba każdy domyśla się – damskie torebki nie posiadają dna. Bez znaczenia workowe, czy kopertówki, jak również torebki damskie listonoszki, da się w nich pomieścić prawie wszystko. I je same można poupychać w całym domu, stąd – nigdy za wiele torebek! Szczególnie teraz, kiedy na porządku dziennym jest hurtownia torebek czy sklep internetowy, gdzie łatwo je nabyć po promocyjnej cenie bez wychodzenia z domu.


Laptop
Z kolei przedsiębiorcy mają wystarczająco dużo pieniędzy, aby zakupić sobie jeden z najdroższych modeli sprzedawanych na rynku. Mogą pochwalić się nowoczesnym iPhonem renomowanej firmy (etuo.pl). A takie modele potrzebują nie byle jakiej osłonki. Bogate osoby nie zapominają, że obudowa do apple ma być tak samo elegancka i kosztowna jak skórzana torba na sprawozdania. Takie etui musi wyglądać profesjonalnie, aby prezes firmy mógł wyciągnąć urządzenie komunikacyjne nawet w trakcie najbardziej istotnego oraz prestiżowego spotkania. Przeczytanie smsa może niekiedy zaważyć na przyszłych losach danej instytucji.
1 2