Menu strony
Gazeta.ie

Jak zapłacić za usługę w internecie

Jeżeli masz w planach założenie swojej strony internetowej, na której będziesz upubliczniał ciekawe materiały wiedz, iż możesz tym samym zespolić przyjemne z pożytecznym. Mówiąc zwięźle jest metoda na to, abyś miał frajdę ze swojej pracy, a z tej frajdy przychód. Nazywa się on: oraz jest coraz popularniejszą formą rozliczania się pomiędzy klientami w Internecie i nie tylko.
Supertelefon z układem Tegra 3


Mikropłatności – szybkość, wygoda, pewność
Dzięki usłudze płatności sms możesz niezmiernie szybko dokonać tzw. mikropłatności. Mikropłatności to – jak sama nazwa wskazuje – dokonywanie wpłaty niewielkich sum na jakąś rzecz. Najczęściej ów typ stosuje się w wypadku pojawienia się pragnienia posiadania konta Premium w danym serwisie. Może to być zarówno dostęp jednokrotny, jak i stały, bądź czasowy. Niekiedy zrealizowanie płatności sms jest potrzebne przy rejestracji na danej stronie, a niemal zawsze przy dostępie do jej dodatkowych usług.

Lepszy dostęp do informacji
Usługi sms związane z płatnościami w sieci niejednokrotnie wykorzystywane są przez media. Serwisy internetowe, tytuły prasowe, stacje radiowe i telewizyjne jak również portale informacyjne wykorzystują mikropłatności przy dostępie swoich użytkowników do materiałów archiwalnych, lub tematycznych, których przygotowanie wymagało znacznych nakładów pracy. Również portale umożliwiające obejrzenie filmu online niejednokrotnie wymagają uiszczenia stosownej zapłaty w formie usługi sms.

Usługi sms to także rozrywka
Internet to fundamentalne medium z powodzeniem stosujące usługi sms. Zdarza się jednakże iż płatności sms odnajdziemy w tradycyjnych czasopismach.

Przydałaby Ci się wiarygodna informacja z serwisu (http://www.timebutik.pl/zegarki-damskie-lars-larsen-c-1_131.html)? Dobrze się składa, gdyż przygotowaliśmy dla Ciebie porcję nowych postów. Wystarczy kliknąć w link.

Jeżeli chcemy sprawdzić horoskop, ściągnąć na nasz telefon dzwonek, tapetę bądź ciekawą grę, poszukajmy tych usług na ostatniej stronie papierowego wydania jednego z kolorowych magazynów. Wskutek usługi mikropłatności już kilka sekund po przekazaniu sms, będziesz miał dostęp do ulubionego serwisu.
Dodane przez: G.S.
21-01-09 07:22:03