Menu strony
Gazeta.ie

Czemu aplikacje na smartfony są coraz bardziej popularne

Elektronika rozwinęła się tak, jak nikt jeszcze parę lat wcześniej nie przypuszczał. Jest wszechobecna, niełatwo się bez jej dobrodziejstw obyć. To, co wypowiadano dekadę wstecz o niedrogich, skutecznych komputerach o wielkości portfela, zdawało się wymysłami i czymś totalnie nierealnym. Obecnie wszakże zupełnie powszechny jest widok człowieka idącego ulicą z przedmiotem rozmiaru dłoni, na którym coś chwilę czyta, po czym przerywa, wybiera jakąś funkcję i zaczyna prowadzić przez urządzenie rozmowę telefoniczną.

http://jojomobile.eu/oferta
Jednym z rewolucjonistów była kompania Apple, przekształcająca rynek elektroniki łeb w łeb z Microsoftem. Jednak podczas gdy Microsoft jest zamożniejszą, prężniej funkcjonującą firmą o większym majątku, to Apple wdrożył do obrotu wiele nowoczesnych produktów, których sukcesem była wytworność, projekt i użytkowość.

Podobają Ci się opisy opublikowane w naszym tekście? W takim razie czytaj raport (http://www.radius.info.pl/systemy-dla-psp-osp/), który jest na następnej witrynie. Tam znajdziesz więcej detali.

A świętej pamięci Steve Jobs był równie silnym i charyzmatycznym wodzem, co Bill Gates.

Jednym z przewrotnych i bardzo mocno skłaniającym konkurencję do postępu urządzeń, był iPhone. Następny po iPodach, raczej nieskomplikowanych playerach plików z muzyką, jakie jako pierwsze wyposażone były w dyski twarde, produkt, który przekonał funkcjonalnością, bo poza porcją ciekawych funkcji rozrywkowych, udostępniał komunikację telefoniczną. W tym miejscu począł się przełom, ponieważ pierwszy z iPhone'ów stał się rewelacyjnym medium nie tylko do wykonywania telefonów i wysyłania smsów, ale też do połączeń przez Internet, do użycia znakomitego akcelerometru do gier i innych form rozrywki, do ciekawych aplikacji umożliwiających bezpośredni dostęp do ważnych witryn internetowych...

Dlatego każdy liczący się software house, czyli spółka bazująca swoje istnienie na rozwoju i kreowaniu aplikacji, wdraża na rynek aplikacje zgodne z urządzeniami z jabłuszkiem. Microsoft jednak nie czeka i również rozwija systemy na sprzęty przenośne. Tworzenie aplikacji na Windows Phone, czyli jeden z takich systemów, jest jednakowo niezbędne. Użytkowanie przenośnych urządzeń jest na tyle powszechne, że czy to tablet, czy telefon Apple'a czy sprzęt z logo Microsoftu, musi móc prawie wszystko, od dzwonienia, przesyłania maili i wiadomości, po wstępną obróbkę zdjęć, prezentacje filmów, fotografowanie... i wiele, wiele innych.
Dodane przez: S.D.
21-12-25 07:01:03