Menu strony
Gazeta.ie

Etykiety – cudny wynalazek

Jak wyglądałoby życie, jakby na ziemi nie byłyby znane etykiety? Sprawa wydaje się łatwa – zostałyby wynalezione. Lecz pomyślmy jednak, że ludzka inwencja w tej i tylko w tej domenie poniosłaby klęskę straszliwą i doniosłą. Jakie oblicze miałby świat, w którym nie byłoby miejsca na etykiety (przejrzyj szyldy 3D na stronie www.rathgeber.pl...) samoprzylepne? Pobawmy się chwilę w zabawę myślową.

etykiety samoprzylepne
Staruszka miałaby nie lada problem.

Jeżeli zaintrygował Cię ten tekst, to obowiązkowo zobacz także ten odnośnik - ta propozycja (http://cafepanamera.com/jamaica-blue-mountain) także okaże się dla Ciebie godny zainteresowania.

Bo jak tu zrobić przetwory? Cała masa szklanych pojemników, a oznaczyć nie ma jak. Wiadomo, pamięć już słabiutka. Wnuk przyjedzie i na śniadanie nałoży ćwikłę w miejsce konfitur z jabłek. A następnie w Paschę na stół świąteczny wpadnie marmolada śliwkowa, a nie buraki z chrzanem. Prawdziwy chaos! Cóż zrobić ma babinka biedna, której nie wspierają etykiety…

Urząd pocztowy? Pomyślcie o masie korespondencji bez etykiet. Dziś sortowacze na pocztach to w rzeczywistości chodzące >aplikatory etykiet i drukarki etykiet. Z tym niezbędnym ustrojstwem nie rozstają się nigdy. Gdy nie będzie etykiet, narodzi się chaos. Umieszczone na opakowaniach namiary błyskawicznie się rozmażą. Siedemdziesięciopięcioletni pan Kowalski, który od stanu wojennego nie może się pochwalić ani jednym włosem, otrzyma paczkę z zestawem szamponów. Śliczna absolwentka medycyny z Łodzi przeżyje szok, kiedy w przesyłce dostanie kompletny zestaw listów wielkich świętych z pierwszego tysiąclecia. Taka jest prawda, że gdy etykiety nie są w sprzedaży, świat podpalają ruchalki na niespotykaną skalę.

Biznes? Cóż zrobić mają sprzedawcy, gdy w sukurs nie przyjdzie im program do etykiet? Wymiana towarowa runie wszędzie. Oczywiście, zawsze są jeszcze metki, do których weryfikacji służy czytnik kodów kreskowych. Lecz spójrzmy prawdzie w oczy – kogo one obchodzą? Skromne paski materiału najczęściej są pierwszą ofiarą nożyczek. Zagłada biznesu to bankructwo gospodarki światowej. To zaś prowadzi do chaosu i ubóstwa…

Trudno uwierzyć, że takie drobne papierki, jak taśmy termo transferowe żywiczne, posiadają żywotne role we współczesnych realiach. Takie wnioski stają się jasne, dopiero w momencie, gdy coś przestaje istnieć. Kończąc temat, ziemi, na której nie asystują człowiekowi etykiety samoprzylepne, nie można życzyć najgorszemu wrogowi.


Kolejne treści

Etykiety na każdą okazję

etykiety samoprzylepne
Jeśli prowadzimy niewielki sklepik lub zajmujemy się sprzedawaniem przez sieć na niewielką skalę, zwróćmy uwagę na etykiety naszych produktów. Nie powinny to być tylko zwykłe kartki przywiązane do pudełka, zawierające wyłącznie podstawowe wiadomości o przedmiocie. Etykietki mogą stać się wspaniałą wizytówką i reklamą naszego sklepu.
Treści źródłowe: Etisoft
21-01-28 16:23:08