Menu strony
Gazeta.ie

Obieg faktur w firmie

Toniesz w fakturach? Twoi pracownicy poświęcają mnóstwo czasu na obsługę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na przynajmniej jedno z pytań brzmi TAK sprawą oczywistą jest toże powinieneś dowiedzieć się czym jest efektywny obieg faktur w firmie.
Automatyczne rozpoznawanie tekstu
W EFEMATIC pracują specjaliści, którzy zdali sobie sprawę, w jak ogromne koszta może wpędzić firmę manualna obsługa faktur. Dzięki swojej rozległej wiedzy i znajomości innowacyjnych rozwiązań technologicznych zaprojektowali rozwiązanie, które umożliwiło automatyzację procesu obsługi faktur i skrócenie czasu jego trwania o 60 procent.

Działanie systemu rozpoczyna się od przetworzenia faktury papierowej na cyfrową. Dane z faktury są sprowadzane do formatu tabelarycznego i zależnie od rodzaju faktury system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu definiowane są reguły biznesowe dostosowane do potrzeb klienta, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury zostaną przekazane do opłacenia.

Kolejne treści

Programy do zarządzania dokumentami w firmie

Praca przy komputerze
Zarządzanie dokumentami w spółce to kwestia priorytetowa. Od ustalenia systemu i kontroli należałoby zaczynać kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. A także, w celu uporządkowania, nie tylko dokumentacji papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zapewnić sobie program do zarządzania dokumentami, np. Systemy Workflow.


Z powyższego rozwiązania korzysta już wiele korporacji, takich jak ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea. Czas na Twoją firmę. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych właścicieli firm, w których żaden z pracowników już nie martwi się ciągle napływającą korespondencją, a pracownicy działu księgowego zajmują się sprawami naprawdę istotnymi.

***
Efematic
Efematic - rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma współpracuje ze światowymi liderami tj. Kofax i Basware.
Treści źródłowe: Efematic
22-05-26 09:01:07