Menu strony
Gazeta.ie

Jak wygląda rynek aplikacji na smartfony

Rozwój technologii telefonii komórkowej przyspiesza w ostatnim czasie. Obecnie ponad 50% sprzedawanych komórek to smartfony. Na czele jest iphone, którego premiera za każdym razem przynosi rozgłos w mediach. Apple ma swoich wiernych fanatyków, którzy czekają często w kilometrowych kolejkach by kupić telefon w dniu premiery.

Mimo wysokich kosztów, produkty Apple'a sprzedają się bardzo dobrze. Na tyle, że ucierpiał poważnie na tym dawny lider - nokia. Fińska firma przeoczyła boom na smartfony, w wyniku tego już po kilku latach mocno odbiło się to na zyskach.

smartfony
Okazję wykorzystali producenci z Azji przykładowo samsung.

Bardzo interesującym wydał Ci się ów post i opisane tutaj wiadomości? To świetnie! Wejdź w ten link i przejdź na następny adres tej podstrony.

Flagowy smartfon Samsunga Galaxy cieszy się bardzo dużą popularnością, a i jego cena jest o wiele niższa od cen Iphona. Telefon Samsunga posiada bardzo dużo możliwości, często tych samych co Iphone.

HTC zaprezentowało najnowszy smartfon z system Windows i HTC Sense – inteligentnym interfejsem. Użyty w HD2 szeroki ekran pojemnościowy o przekątnej 4,3 cala pozwala na wyświetlanie ostrego obrazu oraz bezproblemowe przeglądanie stron www i korzystanie z aplikacji. Dzięki temu projektowanie aplikacji na windows phone ma jeszcze więcej możliwości.

To następny krok w stronę użytkowania telefonów. Wyświetlacz 4,3 cala umożliwia pokazywanie atrakcyjnych informacji o pogodzie z wykorzystaniem pełnego ekranu. HD2 może być modyfikowane w sposób najbardziej odpowiadający potrzebom dzwoniącego poprzez pobieranie aplikacji.

Charakterystyczne jest to, że w najnowszych modelach smartfonów ekrany są coraz większe. Klawiatura zniknęła, obecnie wyświetlana jest na wyświetlaczu smartfona. Duże ekrany umożliwiły na przedstawienie userom tysięcy aplikacji jak nawigacje.

Kolejne treści

Pisanie aplikacji na IOS- wciel w życie swoją idee

Yarvik TAB410 - 10-calowy tablet z Androidem

Czas i technikapędzi nieustannie do przodu. Bez urządzeń mobilnych wielu z nas nie wyobraża sobie funkcjonowania. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się obecnie jednym znajbardziej popularnych środków komunikacji. Aplikacje do urządzeń przenośnych radzą, jak uniknąć korków, zasugerują, co obejrzeć w kinie i telewizji, podpowiedzą, jak usprawnić figurę, i ostrzegą, jeśli wydaliśmy za dużo w ostatnim miesiącu.


Również jakość obiektywów, w które wyposażone są smartfony jest znakomita. Często posiadają one po dziesięć megapikseli i znakomitą jakość zdjęć.

Duża szybkość procesorów w smartfonach pozwoliła na tworzenie zaawansowanych aplikacji. Dzięki temu powstała osobna gałąź jaką jest development aplikacji mobilnych. Gros firm chciałoby posiadać własne aplikacje, by przyciągnąć użytkowników. Są to zarządzanie zakupami takie jak opcja zamówienia taksówki, czy przeróżne gry.
Treści źródłowe: jojomobile.eu
Dodane przez: S.S.
21-08-21 07:39:03