Menu strony
Gazeta.ie

Zaprojektuj stronę internetową

Stare media – papierowe i elektroniczne – tracą swoją moc na rzecz nowoczesnych technologii sieciowych. Można to dostrzec szczególnie w branży marketingowej. Przedsiębiorstwa wykładają krocie na ogłoszenia w cyberprzestrzeni. Z jakiego powodu tak się dzieje? Otóż sieć to najobszerniejsza na globie baza konsumentów, do których da się wysyłać przekaz reklamowy. Lecz nie to jest najważniejszą cechą cyfrowych technologii.
WWW
Najbardziej ważna jest więź dwustronna z konsumentami. Dzięki portalom społecznościowym i inteligentnym witrynom "phrase" (zobacz pozycjonowanie w google) przedsiębiorstwo otrzymuje szansę komunikowania się z użytkownikami. Pierwszą rzeczą, jaką musi uczynić nowy biznes, jest stworzenie witryny WWW. W tym celu powinno się znaleźć odpowiednich webmasterów. W poszukiwaniu ich pomoże nam oczywiście sieć – do Google trzeba wklepać frazę „projektowanie stron”.

Marsz technologiczny nieustannie trwa. Teraz internet jest osiągalny również na sprzętach przenośnych, takich jak smartfony. Odsetek internautów mobilnych w rynku silnie się powiększa, co powoduje, że trzeba koniecznie swoje witryny przystosować do ich wymagań. Porządny portal działalności musi oferować swoją wersję dla posiadaczy smartfonów. Aby zatrudnić speców, którzy potrafią zbudować taką stronę, do Google wstaw hasło „strony mobilne Poznań”

Skuteczna reklama w cyberprzestrzeni to też wykupienie wirtualnych billboardów. Większość stron sieciowych umożliwia płatne zawieszenie takiego bannera. Należy naturalnie wybrać portal (zobacz pozycjonowanie za granicą) z wysoką liczbą użytkowników. To kluczowe, by banner zobaczyło jak najwięcej internautów. W sieci można wynająć grafików, którzy zaprojektują dobry banner oraz informatyków, którzy będą mogli go zamieścić na witrynie. Do wyszukiwarki wystarczy wklepać „bannery Poznań”

Kolejne treści

Jak znaleźć dobrego dostawcę internetu?

przeglądanie sieci
Polska się zmienia - jeszcze kilka lat temu ciężko było w sumie o stały dostęp do Internetu, a obecnie? Często polscy konsumenci mają spory wybór, tzn. nie można powiedzieć, że we wszystkich przypadkach jesteśmy w automatyczny sposób "skazani" na tylko jednego dostawcę Internetu. Być może akurat w przypadku wiosek oraz miasteczek zauważyć nietrudno działania monopolowe, jednakowoż w stolicy Polski, Łodzi, GOP-ie czy we Wrocławiu ludzie mają znaczny wybór. To bardzo dobra informacja dla trochę bardziej wymagających konsumentów!


Aby zachęcić konsumentów do odwiedzania firmowej strony, dobrze jest użyć sprytnych mechanizmów, jakimi są linki sponsorowane. Popularne wyszukiwarki przyjmują kasę za to, że internauta poszukujący danej witryny, jako pierwszą ujrzy właśnie firmową WWW w wynikach. Znajdź specjalistów, którzy wykonają takie odnośniki, do wyszukiwarki wklejając „linki sponsorowane Poznań”
Treści źródłowe: Nexus
Dodane przez: A.Z.
19-08-30 10:05:04