Menu strony
Gazeta.ie

Drzwi

Firma INVADO Sp. z o.o. znajduje się na czołowej pozycji najprężniej rozwijających się producentów drzwi. Przez cały okres naszej działalności podejmujemy starania w zakresie doskonalenia jakości oraz technologii wytwarzania produktów, tak by mogły sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów. Jedyni w naszych produktach stosujemy metodę okleinowania ,która polega na nie łączeniu okleiny na krawędziach przylgi, przez co zyskują one na estetyce oraz trwałości.

Kreatywność naszych specjalistów oraz innowacyjna technologia produkcji pozwoliły na wyznaczenie nowych trendów we wzornictwie naszych produktów - czego dowodem są najnowsze modele. Nasze produkty prezentują ze sobą wyważone połączenie pomiędzy nowoczesnym wzornictwem oraz prostymi liniami. Oprócz nowoczesnych wzornictw oferujemy państwu również klasyczne drzwi wewnętrzne.

W ofercie drzwi INVADO możemy znaleźć modele, które spełnią oczekiwania każdego klienta chcącego produkt, który doskonale wkomponuje się w wizję wystroju wnętrza.

Kolejne treści

Що таке системні меблі?

{Що таке системні меблі? Які її переваги? Чи може вона полегшити оформлення інтер‘єру? Чи вони дешеві чи дорогі?
18-07-12 10:37:02