Menu strony
Gazeta.ie

Pisanie aplikacji na IOS- wciel w życie swoją idee


Czas i technikapędzi bez przerwy do przodu. Bez urządzeń przenośnych sporo osób nie wyobraża sobie funkcjonowania. Smartfon, tablet czy tez telefon komórkowy stał się w dzisiejszych czasach jednym zcieszących się największą popularnością środków komunikacji. Aplikacje do urządzeń mobilnych podpowiadają, jak uniknąć korków, doradzą, który film w kinie i telewizji jest wart obejrzenia, podpowiedzą, jak usprawnić sylwetkę, i dadzą nam sygnały, jeśli przewyższyliśmy nasz limit wydatków w ostatniego miesiąca.
android
Robiąca wrażenie ilość aplikacji i pomysłów na Adroid i iOS (porady na tak duża, że bezproblemowo wybierzemy coś ciekawego dla siebie, mogą być to na przykład: * aplikacjezwiązane z fotografią * rozmaite komunikatory, które umożliwiają kontakt ze znajomymi i bliskimi, * nawigacje do samochodów – znakomite urządzenie dla kierowców, * radia internetowe, które idealnie sprawuje się w trakcie jazdy MPK po mieście, * przeglądarki internetowe, * odtwarzacze muzyki, * odtwarzacze filmów, * stacje pogodowe, * i oczywiście tak lubiane przez dzieci gry. Tworzenie aplikacji na Androida (Kliknij tutaj) oraz pisanie aplikacji na iOS nie jest bardzo skomplikowane. Potrzebna nam jest do tego motywacja, język oprogramowania i materiały. Masz pomysł na emocjonującą grę? Zastanów się, napisz, a świat jeszcze o Tobie usłyszy.


Kolejne treści

Jak wygląda rynek aplikacji mobilnych w naszym kraju?

E-biznes, internet
W dzisiejszych czasach bardzo często korzystamy z komputerów poza domem i pracą, co w efekcie doprowadziło do wzrostu popularności urządzeń przenośnych. W dzisiejszych czasach chcemy mieć kontakt zarówno ze znajomymi, jak i z firmą i klientami, przez całą dobę. Z tego tytułu obserwuje się wzrost popularności urządzeń mobilnych. Smartfony umożliwiają pobieranie i przesyłanie danych niezbędnych do pracy. Dzięki nim można korzystać z oprogramowania zainstalowanego w domu oraz w firmie, co przekłada się na oszczędność czasu i zwiększoną efektywność.


Zarówno małe firmy jak i duże koncerny dokonują zakupu na coraz to nowe aplikacje na systemy Android i iOS, więc zamówienia na tego typu programowanie jest duże, a będzie jeszcze większe. W momencie imponująco szybkiego rozwoju Internetu stale wzrasta także zainteresowanie programistami, których specjalnością jest tworzenie aplikacji działających w środowisku internetowym. W związku z powyższymi informacjami, studiowanie informatyki oraz zamiłowanie do tworzenia aplikacji jest bardzo przyszłościowym rozwiązaniem. W zasadzie bez najmniejszych wątpliwości można pokusić się o stwierdzenie, że programista jest przyszłościowym zawodem i zapewne jest to zawód, który nadal będzie się rozwijał. Zwłaszcza, że coraz pewniej różnego rodzaju nowinki informatyczne wchodzą do naszego życia i zdobywają coraz więcej miejsca.

20-05-09 07:14:09