Menu strony
Gazeta.ie

Rozwijaj kreatywność w kolorowankach

Kolorowanki dostępne są na wielu stronach. Można je ściągnąć i wydrukować, a następnie w nich rysować. Jest to prosty sposób na pasjonującą rozrywkę dla maluchów. Zarazem może się ono bawić i uczyć w tym samym momencie.

Mama i dziecko
Jeśli chcesz, by twoje dziecko bawiło się i w tym samym czasie zdobywało wiedzę, wybierz kolorowanki do wydruku. W odróżnieniu od typowych kolorowanek, gdzie wystarczy rysować od linii do linii, te mają też nauczać twoje pociechę, np. takich użytecznych umiejętności jak pisanie czy twórcze myślenie. Dzięki twórczym zadaniom maluch rozwija swój zdolności. Kolorowanki online wspaniale przygotowują je do szkoły. Rysując w takich kolorowankach, dziecko uczy się, bawiąc. Wspólna rozrywka to świetny sposób na spędzenie godzin z dzieckiem. Rysując wymyślajcie razem w co mogą zamienić się różne litery. na przykład w kolorowankach litera „o” może stać się słoneczkiem, buzią, kołem wózka... i czym jeszcze? Taka rozrywka pozwoli maluchowi lepiej zapamiętać i oswoić nową literkę kiedy rysuje. Miejsca do rysowania mogą mieć dziwne kształty.

Kliknij ten link! To bez dwóch zdań ta propozycja (www.wilanow.varsovia.edu.pl/), znajdziesz tam dużo użytecznych materiałów! Zobaczysz, na pewno się nie zawiedziesz.

Część z nich polega tylko na pokolorowaniu od kreski do kreski, natomiast pozostałe mogą proponować bardziej wyszukane zadania, przykładowo za pomocą kolorowanki do wydrukowania można nauczyć się pisać. Ćwiczenie linii umożliwia doprowadzić do mistrzostwa dany ruch ramienia. Powtarzanie dla malucha wcale nie musi być nudne. Przypomnijmy sobie, jak nasza pociecha powtarzałanowązdolność w nieskończoność, nawet jeżeli my byliśmy już tym zmęczeni. Ileż razy musieliśmy podnosić zrzuconąłyżkę! Tak samo jest z rysowaniem.


Kolejne treści

Randki nie tylko online

Serwis randkowy
Randkowy serwis Sympatia.pl to nie anonse towarzyskie ale miliony profili, ale także wiele ciekawych artykułów i porady ekspertów. Zarówno single oraz pary znajdą u nas coś dla siebie - strefa rozrywki, konkursy, café czy imprezy to tylko niektóre działy jakie można odnaleźć na portalu.
Treści źródłowe: Animade
Dodane przez: G.S.
20-03-08 07:11:11