Menu strony
Gazeta.ie

Nieśmiertelne sukienki

Sezon urlopowy to najlepsza chwila, by wsunąć na siebie coś totalnie kobiecego. Daj sobie i mężczyznom satysfakcje, chowając do szafy spodnie i zakładając sukienkę! To strasznie praktyczna część garderoby, odpowiednia na wiele okazji. Wesele, przyjęcie, oficjalna wizyta - sukienka sprawdzisię dobrze we wszystkich sytuacjach Sprawdźmy, jaka moda panuje w tym sezonie, jeśli chodzi o sukienki na wesele.

Kolejne treści

Ubrania dla kobiet w sklepach w Internecie - modne koszule, spódnice i inne

Odzież damska to najszybciej rozwijająca się branża handlowa. Żadna inna nie zdobyła takiego sukcesu jak ubrania dla kobiet. Nie jest wiadomym, czy tak się wydarzyło na skutek rozwoju trendów mody, czy może zwyczajnie dlatego, że kobiety uwielbiają mieć tych ubrań dużo. Z myślą o kobietach zabieganych powstają coraz to nowe sklepy, gdzie kupisz odzież przez internet.


weselna stylizacja
Na pierwszy ogień idzie klasyka. mała czarna, dzieło życia coco chanel, z powodzeniem odegra rolę zarówno sukienki koktajlowej, jak i wizytowej. Styliści doradzają, że teraz trzeba zmodyfikować odrobinę wzorzec i decydować się wersje białą i czerwoną. Szczególnie polecają małą poziomkową, rubinową albo koralową.

Sukienki koktajlowe w tych odcieniach olśniewająco wyglądają w połączeniu ze złotem, srebrem i czernią i takie też powinnyśmy dobrać dodatki. Ważna okazja, jaką jest wesele ( na którym występujemy rzecz jasna jako gość lub druhna, a nie panna młoda), wymaga nie rzucających się w oczy sukienek. Stąd też mała rubinowa, zaprojektowana w jednokolorowej tonacji, pięknie odegra rolę sukienki na wesele (zobacz również sukienki na wesele) (propozycje stylizacji na wesele).

Ze Stanów Zjednoczonych przyszła do nas moda na sukienki z dzianiny i krótkie, gorsetowe modele. Na amerykańskich chodnikach przeważają wielobarwne prążki, hafty i kraty. W naszym kraju w te wakacje królować bez wątpienia będą energiczne i letnie kolory pastelowe. Trendy będą też ostre wzory i desenie z figurami geometrycznymi. Lekkie, zwiewne pastelowe i jaskrawe sukienki wizytowe (kontynuuj lub zamów tą kreację) możesz narzucać na strój kąpielowy, modnie i właściwie kolorystycznie dopasowany. To z pewnością będzie królować na nadbałtyckich plażach .
22-01-06 07:01:07