Menu strony
Gazeta.ie

Sigma to marka, która produkuje wysokiej jakości obiektywy w rozsądnej cenie do aparatów popularnych marek

Sigma jest marką, która sprzedaje doskonałe obiektywy do lustrzanek oraz bezlusterkowców. Jej artykuły przeznaczone są do aparatów wielu znanych producentów, na ten przykład do Nikona czy Sony.
Charakteryzują się one bardzo wysoką jakością oraz przystępną ceną.


Jeśli szukamy dobrego obiektywu do swojego aparatu, to Sigma z pewnością jest doskonałym rozwiązaniem.

Jeżeli jesteś zdania, że omawiany post jest godny Twojej uwagi, to niewątpliwie warto zobaczyć tam inne podobne materiały!

Bardzo dobrym obiektywem do aparatów posiadających matrycę APS-C będzie Sigma 18-35mm – jest to obiektyw bardzo jasny, niezależnie od tego, jaką ogniskową ustawimy- pomocne źródła. Jest to artykuł idealny, jeśli chcemy fotografować na ten przykład krajobrazy, lecz chcemy też mieć możliwość zrobienia portretu. Ogromną zaletą owego zooma jest też jego cena – obiektyw Sigma 18-35mm kosztuje poniżej 3 tysięcy złotych, co jest naprawdę znakomitą okazją.


sigma 18-35mm


Innym doskonałym zoomem tej firmy jest Sigma 24-105mm. Jest to artykuł dedykowany do lustrzanek pełnoklatkowych. Jego ogniskowa powoduje, iż nadaje się on praktycznie do wszystkich rodzajów fotografii. Sprawdzi się jako obiektyw do pejzażów, portretów oraz do fotografowania szczegółów czy np. imprez sportowych. Jest on trochę ciemniejszy niżeli Sigma 18-35mm, jednak nie będzie to większym kłopotem. Jego wielką zaletą jest bardzo szybki autofokus oraz wytrzymała konstrukcja. Możemy mieć pewność, iż Sigma 24-105mm sprawdzi się we wszystkich sytuacjach- czytaj pełen artykuł.
Warto jednakże przeglądnąć rozmaite testy zamieszczone w internecie, aby być pewnym, że zakupimy produkt spełniający nasze oczekiwania.


Bardzo dobrym pomysłem może być także przeglądnięcie oferty paru sklepów, być może trafimy na atrakcyjne promocje.
20-04-17 07:59:05