Menu strony
Gazeta.ie

Kupujemy torebkę do ubrania czy szpilek?

Torebka damska uważana jest za wizytówkę każdej białogłowej. Dziś torebka nie służy już tylko do przechowywania rzeczy takich jak telefon, portmonetka, kosmetyczka czy klucze. Wielu stylistów zgodzi się, że torebka jako dodatek świadczy o klasie i stylu nowoczesnych kobiet. Sklepy odzieżowe hipnotyzują fasonami, kolorami i odcieniami, kształtami oraz wykwintnością torebek, które kupisz w hurtowni torebek.

torebka turkusowa

Hurtownia torebek chcąc nadążyć za modą, musi wciąż ulepszać swoją ofertę produktową, a jest w czym kaprysić, gdyż odmian torebek jest coraz więcej: od ogromnej tradycyjnej torebki, kopertówki, z różnorodnych dzianin, `ze skóry albo płótna po torebki damskie listonoszki.

W przeszłości kupowano torebkę do koloru i fasonów butów. Aktualnie moda dyktuje nieco inne warunki: buty i torby nie muszą mieć takiego samego odcienia ani być z tego samego materiału, należy bowiem pożegnać się z monotonią. Białogłowe, które dbają o szczegóły, wybierają najczęściej torebki do pigmentu ubioru.

Jeżeli pragniesz uzupełnić swoją znajomość rzeczy w tej tematyce, to czytaj tu cv wzór wyrażam zgodę na przetwarzanie następne informacje. Trzeba wejść w poniższy link.

Torebka jako element stroju, powinna współgrać i pasować do wybranej kreacji, może być na przykład o jeden ton jaśniejsza lub ciemniejsza, a nawet kontrastowa, jeśli chcemy wzbudzić zainteresowanie.

Jednak wciąż dużo przedstawicielek płci pięknej upiera się na klasykę, sprowadzając torebkę i buty do wspólnego mianownika. Nic w tym paradoksalnego, gdyż tak naprawdę o wyborze torebki powinna decydować okazja, budowa ciała, styl i gust, a nawet samopoczucie. Torebka powinna być ozdobą stroju, ale należy dobierać ją do ubrania czy butów z subtelnością. Zbytnia dekoracyjność bądź zbyt mocny kontrast, może dać odmienny efekt od pożądanego. Ponadto często zdarza się, iż kobiety nabywają torebki uniwersalne, które pasują zarówno do większości ich ubrań, jak i butów.

Torebka niekoniecznie musi być wybrana pod kolor ubioru. Istotny jest gust, fason faktura czy też rodzaj materiału, z którego torebka jest wykonana. Wybór gatunku torebki wynika też często z upodobaniem do producenta, niektóre kobiety są zakochane w torebkach firmy bevers, a jeszcze inne nie chcą pójść na spotkanie bez torebki David Jones. Pamiętajmy jednak, iż bez zarzutu dopasowana torebka powinna nie tylko dobrze skomponowana z krecją bądź też z butami, ale i być funkcjonalna oraz komfortowa.
Treści źródłowe: Torebki Damskie
22-01-14 07:01:08