Menu strony
Gazeta.ie

Fani nagrywania filmików mają do wyboru naprawdę wiele wysokiej klasy gadżetów

Jeśli jesteśmy wielbicielami sportów ekstremalnych oraz chcemy nagrywać własne wyczyny sportowe, to powinniśmy kupić odpowiedni sprzęt. Teraz najlepszym wyjściem może być dobra kamerka GoPro i świetnej jakości dron.


Jeśli pragniemy kupić porządnego drona, to będziemy mieli wyjątkowo duży wybór.
Softstarty


Wystarczy zaglądnąć do Netu i uruchomić wyszukiwarkę, a z pewnością pokaże się nam sporo interesujących propozycji. Doskonałym pomysłem może być model DJI Phantom 3 Professional (szukaj na camonboard.pl). Jest to urządzenie posiadające wyjątkowo wytrzymałą baterię oraz przystosowane do większych obciążeń. Latanie nim będzie banalnie proste, a wygodne oprogramowanie zapewnia szereg przydatnych funkcji. Dron(zobacz inspekcje dronem) DJI Phantom 3 Professional jest idealny dla początkujących oraz profesjonalistów.


Osoba w okularach


W wypadku kiedy pragniemy przykładowo zarejestrować skok na bungee albo zjazd na nartach, to dobrze będzie nabyć kamerę GoPro Black (pełny raport na camonboard.pl). Ten popularny model firmy przystosowany jest do działania w najtrudniejszych warunkach. Jest zupełnie wodoodporny, a zatem nie trzeba się już martwić deszczem lub tym, że wpadnie do wody. Ponadto kamerka GoPro Black rejestruje obraz w jakości HD i ma stabilizator obrazu, który sprawi, iż nasz film będzie prezentować się niezmiernie profesjonalnie. Ponadto posiada ona trzy wbudowane mikrofony, co zapewnia doskonałą jakość dźwięku.
Porządny sprzęt do nagrywania sprawi, iż będziemy w stanie zatrzymać wszystkie ekscytujące chwile w dobrej jakości i się nimi podzielić z rodziną albo z ludźmi w Internecie.
22-03-02 07:44:06