Menu strony
Gazeta.ie

Jaką kamerę sportową zakupić? Na co zwrócić uwagę? Jakiego rodzaju są najlepsze modele?

Sportowe kamerki są coraz bardziej znane, ponieważ nabywają je już nie tylko miłośnicy sportów ekstremalnych, ale także osoby, jakie pragną uwieczniać na filmie swoje wakacje.
Najpopularniejsze w tym segmencie rynku są kamery GoPro.


GoPro Session


GoPro Session to aktualnie najpopularniejsze rodzaje na rynku, jeśli chodzi o kamery sportowe to tak naprawdę nie mają one konkurencji znajdziesz to na stronie. Zwłaszcza, że ich ceny choć nie są niskie, to jednakowoż w porównaniu do możliwości nie są też jakoś bardzo wygórowane. Dosyć niedawno producent odświeżył swoją ofertę, tak więc mamy do wyBoru większą ilość kamer i więcej możliwości. Ciekawy jest także model Hero 4 Black, czyli obecnie najbardziej profesjonalny model z tej serii.


Kamera taka pozwala na rejestrowanie wideo w dużej rozdzielczości, takie jak 4K z prędkością 30 klatek na sekundę. A oprócz tego użytkownik jest w stanie jeszcze wybrać 2,7K na poziomie 50 klatek na sekundę, jak i1080p z maksymalną szybkością 120 klatek na sekundę. Interesującą alternatywą jest kamera xiaoyi action ważny link. Tego typu model wyposażony jest w zaawansowane funkcje, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Taka kamera jest niezbyt ciężka, ma kompaktowy design, nagrywać nią można świetne filmy HD.


kamera xiaoyi action


Możemy nią robić czyste, wspaniałej jakości zdjęcia o rozdzielczości 16Mpix. Tego rodzaju kamera ma wbudowane wi-fi, jak i bluetooth, a to umożliwia przesyłanie w czasie rzeczywistym, lecz i edycję oraz udostępnienie nagrań przy pomocy smartfona.
Jak więc widać możliwości są duże, można wybrać bardziej popularną kamerę, jaką jest GoPro lub drugi opisywany model, który jest także bardzo solidny.
19-02-03 01:34:02