Menu strony
Gazeta.ie

Nowoczesne gadżety

Do utrwalania wyczynów sportowych na deskorolce albo rowerze, nie wystarcza zwykła cyfrowa kamera, jaka po intensywnym użyciu może całkiem szybko odmówić posłuszeństwa.
W szczególności, gdy filmowanie pozostaje w dłoniach osoby uprawiającej sporty ekstremalne nie zaś osoby postronnej. Dlatego też wybór kamery nie powinien być losowy. Należałoby zastanowić się nie jedynie jak wytrzymałe powinno być urządzenie, lecz również w jakich warunkach będzie wykorzystywane.


producent


Na co zwracać uwagę podczas kupna? Najistotniejszą rzeczą jeżeli chodzi o kamery sportowe jest obudowa. Musi ona być mocna jak też wstrząsoodporna.

Nasze następne wpisy są tak samo zajmujące, co ten. Więc najedź na łącze tu… (www.a-pro.pl/uslugi-elektryczne/) i oglądaj rzetelne wiadomości. Zapraszamy!

Zobacz np.: . Jednostki, które dodatkowo surfują (zatem mają kontakt z wodą, powinny dowiedzieć się czy kamera (monitoring) jest wodoodporna czy ma w zestawie stosowną obudowę. Pewne z nich gwarantują zanurzenie z kamerą nawet na głębokość do 100 m! Poniektórzy fabrykanci zapewniają w komplecie dodatkowe obudowy, jakie sprawdzą się w przeróżnych krańcowych warunkach.


Następnym ważnym aspektem każdej przyzwoicie zaprojektowanej i przemyślanej obudowy, jest wygoda obsługi, niezależnie czy w rękawiczkach czy bez. W jakiejkolwiek sytuacji kamera powinna gwarantować łatwy dostęp do najistotniejszych przycisków, nawet jeżeli narciarz posiada grube rękawice. Na dobór kamery ma wielki wpływ praktykowana dyscyplina. W ofercie fabrykantów możesz napotkać drona DJI Phantom 3, które sprawdzą się podczas jazdy na bicyklu lub kamery na narty, jakie przymocowuje się do gogli. To, który sport będzie preferowany, determinuje wybór mocowania, a tym samym wariantu kamery.


Jednakowo jak w wypadku obudowy, poniektóre kamery obejmują w zestawie ponadplanowe uchwyty, dzięki którym możesz przyczepić urządzenie do wielu punktów dla przykładu konstrukcji roweru, kasku czy karoserii samochodu.
20-05-08 08:26:05