Menu strony
Gazeta.ie

Pompa ciepła - czym wyróżniają się spośród tradycyjnych źródeł ciepła ?

Nanoterm to firma zajmująca się obsługą i instalacją najwyższej klasy systemów ogrzewania. Pompy ciepła, rekuperatory, a także specjalistyczne systemy ogrzewania podłogowego można łączyć w nadzwyczaj efektywne źródło ciepła dla każdego domu.


Na firmowej stronie internetowej można znaleźć praktyczne informacje oraz opisy właściwości polecanych urządzeń, a także uzyskać indywidualną wycenę montażu urządzeń w swoim domu.

Dystrybutor wymienia korzyści, które wynikają z instalacji urządzenia. Przede wszystkim niski koszt eksploatacji pompy ciepła, który pozwala zmniejszyć koszty grzewcze nawet o 50%. Inną ważna zaletą jest jego wysoce ekologiczne funkcjonowanie. Urządzenie przyczynia się do zmniejszenia emisji szkodliwych produktów ubocznych , które powstają w tradycyjnym procesie grzewczym, np. w piecach na opał stały.

Oferta firmy obejmuje kompleksową instalację, serwis konserwacja techniczna budynków i przeglądy pomp ciepła od marek DANFOSS i PCC (sprawdź przykłady). Rodzaj pompy dobiera się indywidualnie, zależnie od kubatury domu i liczby mieszkańców, zapewniając między innymi: niskie koszty użytkowania, niezależność związaną z wahaniami cen energii cieplnej, pozyskiwanej w tradycyjny sposób. Istotną zaletą jest także komfort użytkowania wybranego rodzaju pompy ciepła, która jest bezobsługowa. Producent zadbał również o elegancki design i kształt każdego modelu.

Niewielki koszt zakupu pompy ciepła oraz wysoka wydajność pozwalają na odczuwalną oszczędność eksploatacji w porównaniu z tradycyjnymi urządzeniami grzewczymi, takimi jak kotły na paliwa stałe czy gazowe. Cena pompy oraz pozostałe opłaty montażowe zwracają się szybko. Nanoterm oferując klientom zakup konkretnego modelu pompy ciepła, gwarantuje jej najwyższą jakość , gwarancję długiej żywotności i odporności na uszkodzenia.
22-05-18 07:55:10