Menu strony
Gazeta.ie

Czy ma okazję nam się przydać gimbal do gopro?

Kiedy nagrania zrobimy przeważnie z widoku pierwszej osoby, gdyż kamerę posiadamy przyczepioną do kasku albo roweru, to nie powinniśmy niczego więcej kupować.
Lecz co kiedy chcemy pozyskać nagranie z boku?


Gimbal do gopro to odpowiedni nabytek


Chcąc rejestrować coś z boku, bez potrzeby ciągłego przytrzymywania kamery, co może okazać się być męczące, powinniśmy się namyślić, czy odpowiednim zakupem będzie gimbal do gopro. To niewielki kijek, na którym możemy zamontować kamerę i który nie zajmie dużo miejsca. Co ważne taki gimbal do gopro nierzadko jest wysuwany, zatem filmy będziemy mogli zrobić z różnorakiej wysokości.


Sypialnia, łóżko Zanette


Gimbal do gopro nie będzie kosztować dużo


nagrywanie siebie w różnych miejscach i pod przeróżnymi kątami ma możliwość być ciężkie, gdy nie mamy właściwych akcesoriów. Odpowiednio może się tu spisać gimbal do gopro, a więc specjalny uchwyt do kamerki na kijku, którym mamy możliwość spokojnie sterować.

Zazwyczaj o sprawach, które nam mogą się spodobać dowiadujemy się na podstawie opinii. Może w taki sposób będzie w tej sytuacji, ponieważ zapraszam do lektury (https://www.gohero.pl/dji-mavic-2-pro) pokrewnego tekstu.

Nie okazuje się być on ciężki, świetnie się go trzyma, a w dodatku pozwala zrobić fotografie z boku i to bez trzęsącej się ręki. Warto mu się przyjrzeć oraz zadecydować, czy gimbal do gopro będzie odpowiedni dla nas.
Warto spojrzeć na tego rodzaju oferty, ponieważ może się okazać, że kiedy z nich skorzystamy, będziemy bardzo zadowoleni z własnej decyzji.
20-09-10 09:16:03