Menu strony
Gazeta.ie

Jakiego typu akcesoria pasują do telefonu komórkowego? Czy bardziej odpowiednie jest etui czy folia?

Jak powinien prezentować się telefon? Pytanie wydaje się banalne, ale przecież jest bardzo zasadne, szczególnie, że dzisiaj każdy ma telefon, a raczej smartfon.

wiedza


Kolejne treści

Specyfikacje elektroniki ważne w wyborze

Półka sprzedażowa z elektroniką
W czasie wyboru sprzętów elektronicznych szczególnie istotne są określone parametry. To właśnie je musimy wziąć pod uwagę, zanim zdecydujemy się ma na określony model komputera, laptopa oraz nawet rzutnika. Bardzo istotna jest rozdzielczość, którą cechuje się ekran. Warto przyglądać się również regulacji jasności oraz kontrastu, bo wówczas o wiele łatwiej dobrać świetne dla siebie urządzenie. Urządzenia elektroniczne można sprawdzić także za pośrednictwem strony www producenta.


Kalkulator, pieniądze, ołówek i dokumenty
Różnorodne są typy telefonów nowszej oraz starszej generacji, lecz każdy z nich ma z pewnością wygląd, który będzie podobał się bardziej albo mniej. Jednakże telefony są do siebie podobne, tak więc wiele osób planuje mieć tego typu model, jaki będzie właściwie spersonalizowany. Co warto wybrać: etui czy folię ochronną?


dron
Jednym z bardziej ważnych elementów wyposażenia komórki, jaki wpływa na jego bardziej interesujący wygląd, jest etui. Tego typu pokrowiec na telefon ochrania przed zarysowaniami, mechanicznymi uszkodzeniami oraz mocniejszymi urządzeniami. Taki wybór zależy od gustu oraz indywidualnych preferencji, jednakże dobrze także pomyśleć, czy istotną są tylko względy estetyczne czy także funkcjonalne. Jak nie chcemy etui to bardzo dobrą alternatywą będzie folia na telefon.


Prezentują się rewelacyjnie, również ochraniają przed rysami oraz pozostałymi uszkodzeniami. Kupując folię dobrze jednak pomyśleć, jaki jej rodzaj będzie najlepszy. Do wyBoru mamy folie ochronne matowe i błyszczące. Pierwsze nie prezentują się jakoś świetnie, choć to oczywiście kwestia gustu, lecz jednocześnie nie zbierają wielu odcisków palców. Folie błyszczące lepiej zaś pasują do nowoczesnych smartfonów.
Zakup folii nie jest kłopotem, ponieważ takie akcesoria na komórkę są w wielu sklepach, gorzej jest z jej założeniem. Dosyć często pojawiają się pęcherze powietrza, które mają negatywny wpływ na wygląd ekranu.

Ciekawy tekst? Jeżeli tak, kliknij tutaj - w najświeższej ofercie (https://czystygabinet.pl/215-separator-amalgamatu-sedymentacyjny-isg1.html) z pewnością wyszukasz coś absorbującego, więc ten odnośnik powinien być dla Ciebie interesujący.

Przed założeniem folii powinniśmy wyczyścić ekran telefonu miękką ściereczką a także specjalnym płynem do czyszczenia.
20-05-06 10:10:06