Menu strony
Gazeta.ie

Na który sprzęt warto zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o sportowe kamery? Czy GoPro to jedyny właściwy wybór?

Obecna technologia tak ostro pędzi do przodu, iż jeszcze parę lat temu chyba nikt by nie uwierzył w takie coś. Sporo zmienia się, jeżeli chodzi o fotografowanie czy nagrywanie video.


Dzisiaj kamery sportowe święcą triumfy i są bardzo popularne.


Jeżeli ktoś pomyśli o sportowej kamerce, to pierwsze co przyjdzie mu na myśl, to będzie na pewno GoPro. Faktycznie, spółka ta posiada wielkie grono swoich wielbicieli, jacy sprzętu tej firmy nie zmieniliby na nic innego.

Zaintrygował Cię niniejszy wpis? Jeżeli tak, to śmiało zobacz, co się znajduje w ofercie damskie zegarki marc jacobs, która tyczy się tej samej problematyki.

Jednakże cena takiego Urządzenia na pewno nie jest zachęcająca. Właśnie poprzez uwagę na cenę, sporo osób zainteresowała kamera kamery szpiegowskie sportowa, jaka została wyprodukowana w Chinach. Kamera Yi (moje źródła|) od firmy Xiaomi to produkt wychwalany poprzez sporo klientów. Nie odbiega on jakością od GoPro, a cena takiego urządzenia jest o wiele niższa. Wiele osób zamawia ten sprzęt prosto z Chin, z tego właśnie powodu czas oczekiwania to nawet miesiąc. Jednakże jeśli nie zależy nam aż tak bardzo na czasie, to z pewnością warto się na taki sprzęt skusić.


Jednakże GoPro wcale nie spoczywa na laurach i regularnie można być świadkiem wypuszczania na rynek ich nowych produktów. Ktoś pomyślałby, iż różnice między kolejnymi modelami nie będą za duże. I tutaj można być bardzo zaskoczonym, ponieważ GoPro Session Hero4 to sportowa kamerka o bardzo niewielkich wymiarach.


Gazetka promocyjna


Kolejne treści

Na którą kamerę warto się spośród obecnych ofert zdecydować?

Wybierając obecnie spośród szerokiej bazy ofert, dawanej klientom w sklepach na rynku co sezon w ulepszonej wersji, należy przejrzeć wszystkie możliwe. W szczególności kamera gopro 3 może zaproponować zainteresowanym rozbudowane możliwości, dzięki którym uprawiające sporty ekstremalne mogą z łatwością zrealizować swój plan dotyczący nagrywania eksponujących wszystkie detale jazdy filmiki. Dzięki tak szerokim funkcjom mogą oni w prosty sposób za pomocą proponowanych im urządzeń dzielić się swoją pasją z pozostałymi.


To sześcian o boku prawie czterech centymetrów, z tego powodu spokojnie może konkurować w kategorii najmniejsza kamera sportowa.


Poza tym jej stopień zaawansowania będzie naprawdę spory. Jakby tego było mało, jest ona także wodoodporna, co na pewno ucieszy zwolenników robienia zdjęć w wodzie. Jak widać technika gna do przodu!
19-08-07 07:50:04