Menu strony
Gazeta.ie

Idealne miejsce dla entuzjastów fotografowania i nie tylko.

K-consult Sp. Z o.o. to firma działająca na rynku od 1998r. Obecnie firma funkcjonuje kompleksowo na wielu płaszczyznach. Poza konsultingiem w dziedzinie akcesoriów fotograficznych, audio-video, IT i multimedialnych, zajmuje się również importem i dystrybucją owego sprzętu.

Fotograf z aparatem
Od 2007r.

Nie czekaj- przejdź do oferty (http://www.cyfrowe.pl/kamery.html), aby poznać uzupełniające info na przedstawiany w tekście temat. Oczekujemy na twoją recenzję!

Jest także dostawcą innowacyjnych rozwiązań w zakresie tworzenia ofert, a także ekspozycji i doborze produktów. Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć jak korzystnie zagospodarować powierzchnię sklepową, K-consult jest w stanie udzielić odpowiednich wskazówek.

Dziś firma jest wyłącznym importerem znanych marek fotograficznych, audio video, IT i multimedialnych. Wśród popularnych i najczęściej poszukiwanych marek należy wymienić: Case Logic, Samsung, Sigma, Lexar, Hähnel , OmniMount, Bandridge / Profigold, Ruwido.

Amatorzy - fotografowie

Na przykład: sigma 70-200

Firma zdecydowanie dąży do dominacji na rynku jako kompleksowy dostawca internetu TVK - (internet wrocław) produktów i uslug. Efekty dążeń zwieńczają liczne nagrody, o których można przeczytać na stronie internetowej firmy K-consult.pl. Jedno z wyróżnień dotyczy nowatorstwa usługi, polegającej na internetowej wypożyczalni obiektywów. W 2006r. K-consult został wyróżniony jako najlepszy dystrybutor aparatów cyfrowych w Polsce.

To nie koniec podbojów firmy, gdyż wcześniej otrzymała nagrodę Najlepszego Europejskiego Dystrybutora 2005/2006. Jest z czego być dumnym.
Treści źródłowe: Sigma Sklep
20-02-12 08:01:03