Menu strony
Gazeta.ie

popularne gry online

Gry komputerowe to dla wielu młodych ludzi dużo więcej niż jedynie rozrywka. To przygoda, o której nie można zapomnieć, to wejście w inny świat, gdzie każdy może być strategiem, pogromcą potworów, rajdowcem albo świetnym komandosem. Dobra rozrywka to przede wszystkim rozgrywki w sieci.


Jak kupić dobrą obudowę do komputera
Graczy możemy porozdzielać na różne grupy – ze względu na zainteresowania, pochodzenie, wiek i naturalnie – częstotliwość grania. Bez względu jednak na te różne podziały, każdy grający kiedyś natrafia na gry online. Te ciekawe pojedynki to nie tylko możliwość gry w kultowy tytuł, to również okazja zmierzenia się z rzeczywistymi konkurentami.

Human vs human
Dobijanie komputerowych potworów może się w końcu przejeść. Wiele akcji łatwiej nauczyć się na pamięć, a i sama konwencja gry ułatwia „podstępy”. W przypadku gier online – zarówno przeglądarkowych, jak i tych klasycznych, akcja się rozwija. Nie można zgadnąć, co zrobi człowiek po drugiej stronie kabla.

Gra grupowa to rzeczywista konkurencja. Niejednokrotnie łączy się się z poważnym treningiem.

Ten temat jest dla Ciebie wciągający? Z pewnością zaciekawi Cię też nowa treść (http://studiopsychologiczne.com/), która zawiera zbliżone tematycznie zagadnienia.

Niezbędny jest dobry odruch, wiedza o planszach oraz dobre opanowanie systemu. Jedynie wtedy da się włączyć się do walki. Jeśli chodzi o strzelanki, pierwsze wkroczenie na arenę zwykle kończy się błyskawiczną śmiercią. Nie da się nawet spostrzec, jak to się stało. Wróg nie śpi.
Dziecko przed komputerem

Oblicza wojny
Darmowe gry online to zazwyczaj rozgrywki strategiczne lub te z cyklu RPG. Zdecydowanie najciekawsze są te komercyjne tytuły. Tam też można walczyć, nie jedynie zdobywając kolejne krainy, ale budując bohatera do levelu niepokonanego wojownika i ścierając się z wrogami w którymś ze światów fantasy. World od Warcraft, Warhammer, wszystkie części Call od Duty albo Medal of Honor to jedynie kilka przykładów.

Skąd ta popularność?
Każdego dnia na internetowych bitwach spotykają się miliony. Ci, którzy mogą poświecić więcej czasu wybierają zwykle długie rozgrywki lub też poważne kampanie. Miłośnicy gier, którzy nie siedzą już przed komputerem i chcą jedynie błyskawicznej porcji adrenaliny używają energicznych i krótkich deathmatchów. Więcej--->
19-02-08 07:18:02