Menu strony
Gazeta.ie

Krótka charakterystyka najpopularniejszych laptopów firmy Lenovo, używanych przez prywatne osoby oraz biznes.

Jednym z bardziej popularnych wytwórców notebooków na świecie jest Lenovo. Produkty tej właśnie firmy cechują się wysokim poziomem wydajności, dobrymi parametrami i wybierane bardzo chętnie zarówno przez prywatne osoby jak również biznes.


Akcesoria do notebooków


Przykładowo aktualnie dużą popularnością cieszy się model lenovo t420s, baterie jaki cechuje się nie tylko elegancką sylwetką, ale też niezwykle wydajnymi podzespołami. Matryca tego urządzenia posiada 14 cali, w zależności od konfiguracji dostępne są między innymi dyski SSD, a wszystko jest zamknięte w eleganckiej obudowie.

Zajrzyj na moje łącze (https://www.logintrade.pl/) - tam oczekuje na Ciebie nowa porcja świeżych artykułów. Nie odkładaj tego na później! Będzie świetnie, jeśli napiszesz swą opinię.

Jeżeli ktoś będzie potrzebował laptopa na specjalne okazje, jaki da sobie radę z wodą, kurzem i pyłem, to można mu polecićmodel lenovo t430. Spełnia on najbardziej rygorystyczne wojskowe normy jeżeli chodzi o użytkowość, przez co bardzo dobrze sobie poradzi w najtrudniejszych warunkach.


Projektor Sony VPL-HW20


Kolejne treści

Zaoszczędźmy papier - rozwiązania dla przedsiębiorstw

Praca przy komputerze
Systemy elektronicznego obiegu dokumentów w korporacji to kwestia niebanalna. Od narzucenia systemu i kontroli należałoby zabierać się za kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. A także, w celu synchronizacji, nie tylko danych papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej wykupić sobie program do zarządzania dokumentami, np. Sharepoint.


Dużym zainteresowaniem kupujących również się cieszą urządzenia z serii lenovo t500- lenovo t500. Seria ta przeznaczona jest dla celów biznesowych, więc i wszystkie parametry ma skierowane pod ten segment rynku.

Zerknij nie jedynie na ten wpis, ale również na komentarze z serwisu. Możliwe, że niektóre zainspirują Cię tak bardzo, że zechcesz napisać własną ocenę.

Matowa matryca, wydajne komponenty i wysoka jakość wykonania to norma, jakie się oczekuje w tego typu urządzeniach, i prezentowany model je jak najbardziej spełnia. Posiada do tego długi czas pracowania na bateriach, co z pewnością zadowoli osoby które często korzystają z laptopa w terenie.


Kolejnym przedstawicielem tej linii urządzeń jest lenovo t510. W porównaniu z poprzednikiem wykorzystano w nim ekran o innej proporcji, zwiększając jednocześnie dość mocno jego rozdzielczość.
20-08-04 08:25:04